Ziyaretçi Defteri

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

 

88 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zuhal KARACA
Zuhal KARACA
14 Temmuz 2015 13:14

Merhaba.. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum biz hastalar doktara gittiğimizde Tıp terimlerini anlamadığımız bir gerçek fakat anlamadığımızda da anlamış gibi yapıp doktor yanından ayrıldığımızda bir gerçek bu ne demek ne anlamı taşıyor diye sormuyoruz eksiklik bizde fakat bunu Dr. Özgür KARTAL hocamı tanıyana kadar bende bu enu çok yaşadım hocama ilk gittiğimde muayeneden sonra anlattıklarını anlamadığımı anlamış olacakki ben sormadan benim anlayabileceğim şekilde anlatmaya başladı ve gerçekten çok rahatlamıştım belkide bu sıkıntı biz hastalardan değil genelleme yapmak asla istemiyorum ama bazı hekimlere soru sormaya korkarız sorsak yarım yamalak veya sıkılmış bir şekilde cevap alırız bu konuda hocamdan çok memnunum gelelim benim… Read more »

Mihrican Kün
Mihrican Kün
14 Temmuz 2015 13:13

Merhaba,ben Özgür Bey ile arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım.Bir süredir bebek tedavisi görüyordum ve bu yolda rahimdeki yapışıklıkdan dolayı bir operasyon gerektiği söylendi.Mevcut doktorum gerekli bilgi ve güveni sağlayamadığı için konuyla ilgili Özgür bey’den yardım istedim.Kendisi güler yüzü ve samimi davranışları, daha da önemlisi işlemin gerekliliği hakkında detaylı bilgilendirmesi ile ikna edici ve güven vericiydi.Operasyon gerçekleştirildi.Aynı zamanda bu aşamadan sonra sürekli iletişim halinde olarak beni rahatlatıcı,kötü ve olumsuz düşüncelerden arındırıcı,telkin edici konuşmaları ile psikolojik olarak da destekledi.Bugün 10 haftalık gebeyim.Kendisine yarattığı güven ve sağladığı desteklerden ötürü çok teşekkür ederim.İyi bir Jinekolog arayan arkadaşlara tavsiyem aynı zamanda psikolojik destek de sağlayan Özgür… Read more »

Zekiye Çelebi
Zekiye Çelebi
14 Temmuz 2015 13:12

Gebeliğimin birbirinden çok kesin sınırlarla ayrılan iki farklı dönemi oldu. Dr. Özgür Kartal’ın hastası olmadan önceki, karamsarlık ve bunalım dolu dört aylık ilk dönem, Özgür Bey’in kontrolünde, bedenen sancılı ama moral olarak yüksek, zihnen bilinçli, şahsen ümitli ve heyecanlı geçen son dönem. Büyük heyecanla, gebelik testi yaptırmaya gittiğimiz hastanede, doktor, müjde yerine çok kötü haberler verdi. Rahmimde, 17cm çapında bir miyom vardı. Kötü haberler bununla da sınırlı değildi. Rahmimi kurtarmak neredeyse imkansızdı. Bir anda, sadece heyecanımız değil, gelecek hayallerimiz de yıkıldı. Bir sonraki durağımız, bilinen bir profesörün muayenehanesi oldu. Test sonuçlarında, diğer doktorun gözden kaçırdığı bir önemli noktayı bildirdi bize.… Read more »

Sevinç Öztürk
Sevinç Öztürk
14 Temmuz 2015 13:12

Normalde doktora gitmekten korkariz. Ozellikle kadin dogum doktorundan ancak Dr. Ozgur Bey’i allah çıkardı karşıma 40 yaşındayım. Özgür Bey 5 operasyon yapti rahimle ilgili çok memnun kaldim. Bu ameliyati olan kişiler 1 ay devamlı olarak yattıklarını söylüyorlardı. Ben 2. gün kalkip cenazeye bile gidebildim. 2 gün öncesinde ameliyat olduğuma kimse inanmadı. Dr. Özgür Bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Gerçekten işini bu kadar severek yapan ve hastalarını bu kadar motive eden nadir doktorlardan biridir Özgür Bey.

Songül Demirkan
Songül Demirkan
14 Temmuz 2015 13:11

Eşimle İstanbul’a atandık ve ikinci çocuğumuza hamile kaldım. Çok araştırdık ve herkes tarafından tutulan bir doktora gitmeye başladık. Her ay kayda değer ücret karşılığında hiçbir şey öğrenemeyip güvensiz huzursuz ve mutsuz muayeneler yaşadık. Özgür Bey’le yolum şans eseri karşılaştı. İlk muayenede Özgür Bey’e “beni takip eder misiniz” dedim. Benim gibi yanlış doktora gitmeyin diye şu sorunun yanıtlarını vereyim ” Neden Özgür KARTAL?” Çünkü: İşinin ehli. Sezeryanla doğum yaptım ve bu kadar kısa ve sağlıklı sezeryan ne duydum ve ne de yaşadım. Ameliyat sonrası çok hızlı bir şekilde iyileştim. ikinci sezeryanım olmasına rağmen ilkine göre çok daha sağlıklı bir ayağa kalkma… Read more »

Özge Taşkınel
Özge Taşkınel
14 Temmuz 2015 12:56

Ozgur bey hastaneye yeni gelmis bir doktordu ben o gun baska bir doktora muayene icin gelmistim ve o doktor müsait olmadıgı icin özgür beye kontrole gittim iyiki o doktor müsait değilmis iyi ki özgür beye kontrole gitmisim..hamileligim boyunca soru bile sormama gerek kalmadan her konuda bilgi sahibiydik. Hic sklmadan her türlü detayı güler yüzüyle bizle paylastı bir kere bile suratı asık görmedim ve en önemlisi odasindan her cktgmda yüzüm gep gülüyordu.. Insana guven veren tavri kendimi cok iyi hissetmeme sebep oldu. Kotu bir durumdaysam bile bunu cok sorun etmedim cnku ozgur bey her konuda bana kendimi iyi hissettirdi ve hep… Read more »

Seda Durma
Seda Durma
14 Temmuz 2015 04:11

Hayatımın en önemli kararlarından birini almam gereken bir dönemdi bebeğim olacaktı ve bu yolda beraber ilerleyebilecegim bir doktora ihtiyacım vardi.bikactane doktora muayene olduktan sonra arkadaşımin tavsiyesi üzerine özgür beyle tanışma fırsatim oldu. Özgür bey kafamdaki tüm sorularin cevabiydi.. hic cekinmeden sıkılmadan guler yüzünü bir kere bile asmadan tüm sorularima sıkıntılarıma uzmeden yardimci oldu.herzaman doktordan daha fazlasıydi hastasi için sıkıntılı bir süreç geçirmiş olmama rağmen Özgür bey in desteği ve yönlendirmesi sayesinde bu surecide atlattik beraber. artık biraz erkende olsa yolun sonuna geldik 2 saat sonra önce Allah in sonra özgür bey in yardimiyla bebegime kavusacagim.insanin idealleri vardır hayatta keske ve… Read more »

1 2 3 9